ادیوس معجزه لاغری در 3 روز ADIOS

0

ادیوس معجزه لاغری در ۳ روز ADIOS

 از جمله قرصها  و داروهای گياهی سنتی است که برای کمک به لاغري (به عنوان بخشی از رژيم کنترل کالري و ورزش اضافی) به طور انحصاری مبتنی بر استفاده طولانی مدت به عنوان يک درمان سنتی تولید شده.

ساختاراین فراورده  بر اساس طب سنتی گیاهی است. با این حال، حاوی غلظت بالاتری از عنصر فعال  فوکوسFucus است.

فوکوس چیست: فوکوسها توليد کننده اسيد آلژينيک، آلژينهاي سديم، پتاسيم، آلومينيوم، کلسيم که به عنوان عوامل امولسيون کننده هستند .

ودر معالجه زخم معده و به عنوان مسهل مي باشند و از عوامل توليد کننده يد و برم که در تهيه بسياري از داروها بکار مي روند، مي باشند و در صنعت قند سازي هم مورد مصرف دارد.
اگرمی خواهید در مدت ۳ روز احساس خود را در مورد کاهش وزن حس کنید، ادیوس Adios را امتحان کنید تا جرقه زندگی را دوباره کشف کنید.
Adios ادیوس حاوی ترکیبی از مواد گیاهی طبیعی و عصاره ریشه گیاهان خاص است. این یک داروی گیاهی سنتی برای کمک به کاهش وزن است – که در کنار رژیم متعادل وبدون ورزش منظم استفاده می شود.
قرص های Adios ادیوس می توانند برای کاهش وزن هنگام استفاده در کنار تمرین و به عنوان بخشی از رژیم غذایی کنترل شده با کالری مورد استفاده قرار گیرند.
این یک دارو گیاهی سنتی حاوی ریشه خردل، پوست بوتنتون، عصاره برگ بوود و فوکوس است.
آیا یک رویداد خاصی در پیش دارید؟ این که یک مراسم عروسی، پیوند با دوستان جدید و یا تعطیلات  پیش بینی شده دارید که میخواهید با تناسب اندام موزن نمایان شوید،  ادیوس می تواند به شما در این راه  کمک کند.
درباره محصول
این محصول در مارس سال ۲۰۰۱ راه اندازی شد , جهت کمک به زنان در سراسر اسپانیا برای از دست دادن وزن افراد 10کیلو به بالا.
Adios ادیوس یک طب گیاهی طبیعی است که کمک میکند به کاهش وزن با عملکرد متابولیسم بدن، سرعت بخشیدن به میزان خرد شدن چربی زاید بدن و تبدیل ان به  انرژی.

 دستورالعمل استفاده:برای بزرگسالان (۱۶ سال و بالاتر) و سالمندان: 2 قرص ۱ بار در روز، معمولا در زمان صبح قبل از صبحانه.
– ازادیوس به عنوان بخشی از رژیم غذایی کنترل شده با کالری استفاده کنید.

اگر این قرص  را مصرف میکنید، بدانید هیچ موردی از اثرات سو این قرص ثبت نشده است. به عنوان  احتیاط، مقدار زیادی مایعات بنوشید.

در صورت بروز هر گونه عوارض جانبی یا هر گونه شک و تردید، به پزشک یا داروساز خود اطلاع دهید.

اگر شما  مصرف دز داروهایتان  را  فراموش میکنید هرگز مصرف مداوم  آدیوس  را فراموش نکنید.

نگران نباشید اگر گاهی اوقات فراموش کردید که این محصول را مصرف کنید، فقط پس از یادآوری، دوز توصیه شده را ادامه دهید.

کاهش اشتها,کاهش سایز,چربی سوزی,میانگین میزان تاثیرپذیری  10 الی ۱۵ کیلو در هر دوره,افزایش فعالیت متابولیک مولکول های چربی,جلوگیری از تبدیل قند اضافی به چربی وتاثیر گذار بر شکم و پهلو و ران.

هر قرص شامل:عصاره خشک فوکوس ۱۲۰mg (معادل ۶۰۰mg فوکوس)– هسته قرص: لاکتوز مونوهیدرات، نشاسته سدیم گلیکوولات، هیدروژن فسفات دی هیدر کلسیم (E341)، تالک، استریت منیزیم.,پوشش قرص: دی اکسید تیتانیوم (E171)، تالک، نور کائولن، ساکارز، آکواریوم.

آدیوس یک قرص لاغری خیلی قوی می باشد که اشتها را تا حد صفر کاهش می دهد و چربی سوز قوی ای نیز می باشد,لذا به افرادی که می خواهند برای اولین بار از قرص های لاغری استفاده کنند یا افرادی که بدن ضعیفی دارند بیش از یک عدد در روز استفاده نکنند.

هشدارها:خانمهای باردار.مادران در دوره  شیر دهی,افراد دارای دیابت,تیروید پرکار,کبد چرب و ناراحتیهای قلبی منع مصرف دارند.

 

ارسال نظر