Tenuate Retardتینویت رتارد یا تنوید رتارد معجزه کاهش وزن

0

Tenuate Retardتینویت رتارد یا تنوید رتارد معجزه کاهش وزن

تینویت رتارد

Tenuate تنویت رتاد ، محصولی  به شکل قرص،که با یا بدون نسخه،به عنوان  سرکوب کننده اشتها، که با یک رژیم غذایی کنترل شده برای کاهش وزن میباشد در دسترس شماست. کنترل کننده قوی اشتها که مصرف کننده را  به احساس رضایت  از عدم  تمایل به مصرف مواد غذایی را خواهید کرد . بسیاری از مصرف کنندگان با استفاده از این دارو به  مهار کامل گرسنگی و مصرف نکردن بیش از حد مواد غذایی دست پیدا کردند، این بدان معنی است که Tenuateتنوید رتارد توسط پزشکان به عنوان یک درمان برای بیماران که شدیدا اضافه وزن دارند پیشنهاد شده است.

Tenuate چگونه کار می کند ؟

این دارو  تقلیل دهنده  اشتها با اثر بر انتقال دهنده های عصبی در مغز، به طوری که شما احساس سیری کامل میکنید, این به این معنی است که میل به میان وعده را بلافاصله  کاهش میدهد که  کمک  مهمی به مصرف کننده  برای جلوگیری از مصرف تنقلات که اغلب باعث اضافه وزن میشود میکند . این کاهش وزن باقی خواهد ماند برای مدت زمان طولانی پس از پایان درمان  به تنویتTenuate .

ایا عوارض جانبی از استفاده از تنویت رتاد Tenuate وجود دارد؟

متاسفانه بله. Tenuate تنوید رتارد دارای تعدادی از عوارض جانبی شناخته شده است. شامل:

•  خواب  : بی خوابی، خواب آلودگی

•  مشکلات هورمونی : میل جنسی کم، افزایش تعریق

•  دستگاه گوارش و مسائل مربوط به ادرار : یبوست،

•  سردرد تنشی:۰

•  درد عضلانی:۰

 این عوارض جانبی نسبتا خفیف هستند، و قابل درک 

تنویت رتارد استفاده می شود برای حمایت از درمان بیماران مبتلا به چاقی و شاخص توده بدن حداقل ۱۵ کیلو،در صورتی که  اقدامات مناسب برای کاهش وزن مانند رژیم غذایی و ورزش به تنهایی موثر نیست.

شاخص توده بدن با تقسیم وزن بدن به کیلوگرم قد به متر محاسبه مربع: 
شاخص توده بدن (BMI) = وزن بدن به کیلوگرم / (اندازه بدن در متر) ۲

مقدار مصرف:در طول صبح و یا دو ساعت قبل از ناهار، یک قرص با مقدار زیادی اب بدون جویدن تجویزمیشود، اجتناب از استفاده در شب، چون می تواند عصبیت و بی خوابی را همراه داشته باشد.تجربه در درمان چاقی. دیگر بیماری های آلی به عنوان علت چاقی باید قبل از تجویز حذف شدند. در درمان چاقی، یک رویکرد جامع باید به تصویب برسد، از جمله رژیم غذایی و همچنین  روان درمانی.درمان حداقل  چهار تا شش هفته است و نباید  از سه ماه تجاوز کند. اگر بعد از سه تا چهار هفته مصرف کاهش وزن مشاهده نشد ، درمان باید قطع شود.

برچسب ها :

ارسال نظر