قرص چربی سوز تینکال حاوی ارلیستات Thincal

0

قرص چربی سوز تینکال حاوی ارلیستات Thincal

 Thincal تینکال هم مانند زنیکال (ارلیستات) بلوک کردن برخی از چربیهاست که می خورید، و مانع از جذب ان به  بدن شما  می شود.تینکال برای کمک به کاهش وزن  و یا برای کمک به کاهش خطر ابتلا به به دست آوردن وزن بیشتر جهت جلوگیری از ابتلا به دیابت است  .این دارو باید با هم با یک رژیم غذایی کم کالری استفاده می شود. تینکال  فقط برای استفاده در بزرگسالان است.

درمان THİNCAL ممکن است افزایش در میزان سنگ کلیه در برخی از بیماران شود. احتیاط باید در بیماران مبتلا به سنگ کلیه استفاده شود.

تینکال با کاهش وزن در بیماران دیابتی، به همراه بهبود در کنترل متابولیک ارائه شده است؛ در این مورد از مواد  که پایین آوردن قند خون (به عنوان مثال سولفونیل اوره، متفورمین) و یا ممکن است نیاز به کاهش دوز انسولین داشته باشد.

یک حالت اسهال جدی اضافی ممکن است به استفاده موثر از مصرف  قرص منجر  شود.

داروي لاغري تینکال حاوی ارلیستات يک دارو جهت کاهش وزن است که به افراد کمک مي کند که وزن کم کرده و آن را ثابت نگه دارند،تینکال از جذب چربي در بدن جلوگيري مي کند و آن را توسط روده دفع مي کند .

این محصول چطور عمل مي کند؟
وقتي غذای شما دارای چربي باشد، بدن آن را به کمک آنزيم ليپاز به ساده ترين ترکيبات تجزيه کرده و جذب ميکند ،تینکال با چسبيدن به آنزيم ليپاز مانع از تجزيه شدن چربي و جذب آن در بدن مي شود و از جذب حدود ۳۰% چربي در بدن جلوگيري مي کند .

دوز پیشنهادی ۱۲۰mg کپسول خوراکی در هر وعده غذایی مشخص که چربی دارد ۳ دفعه در یک روز همراه با کاهش کالری غذایی می باشد

.تینکال را طی غذا خوردن یا حداکثر یک ساعت بعد از مصرف غذا باید میل کرد . اگر شما گاه یک وعده غذایی را خذف میکنید یا یک غذای بدون

چربی می خوردید باید یک دوز تینکال را خذف کنید. اگر بیشتر از ۱۲۰ mg سه بار در روز مصر ف کنید اثر آن در کاهش وزن بیشتر ثابت نشده

پس خواهشا” زیاده روی نکنید.

تینکال رد جذب ویتامین های محلول در چربی هم دخالت میکنه بنابراین وقتی تینکال مصرف دارید باید روزانه یک مکمل غذایی مولتی ویتامین که

شامل ویتامین های E,D,K است مصرف کنید مولتی ویتامین یکبار روزانه حداقل ۲ ساعت قبل یا بعد از مصرف تینکال بخورید مثلا” موقع خواب.

برخی از امکانات و قابلیتها:از بین برنده اشتها بدون نیاز به رژیم های سخت غدایی,کم کردن سریع وزن بدون هیچ تاثیر مضر,دفع زوائد سوخت و

ساز بدن,دفع موثر چربی ها و جمع کردن پوست بدن بدون بازگشت به حالت قبل,کاهش جذب قند و چربی دریافتی و جلوگیری از ایجاد چربی اضافی جدید.

تماس:۰۹۳۶۷۵۹۲۱۷۶

حاوی ۸۴ عدد کپسول ابی رنگ

:

ارسال نظر